tworzenie stron i sklepów internetowych Kraków

Nasze realizacje


By mogli się Państwo łatwiej zorientować w naszej ofercie podzieliliśmy tworzone przez nas strony na cztery kategorie:

1. Eleganckie wizytówki na gotowym szablonie Wordpress

Ta opcja jest polecana firmom i osobom, które mają już wyrobioną markę, lub z jakiś innych powodów nie jest dla nich ważne pozyskiwanie nowych klientóœ przez np. Google

Strony te są proste i wizualnie nie odbiegają od droższych stron internetowych, tajemnica ich słabszego pozycjonowania tkwi w kodzie strony

Pozycjonowanie takich wizytówek także jest możliwe, ale kosztuje drożej i pochłania więcej czasu.

Przykłady

https://tpb.krakow.pl/
https://www.viavistula.eu/

Koszt: od 600 zł netto

2. Dobrze pozycjonujące się wizytówki HTML

Ta kategoria polecana jest dla osób i firm, które zamierzają pozyskiwać dla siebie nowych Klientów poprzez wyszukiwarki.

Wizytówki te tworzymy ręcznie z udziałem grafika, który przygotuje dla Państwa autorski layout. Możliwości dla wyglądu takiej strony są praktycznie nieograniczone.

Stronę oddajemy gotową do pozycjonowania na ustalone w umowie z Klientem frazy. Na Państwa życzenie możemy podjąć współpracę z zaprzyjaźnioną agencją pozycjonerską już na etapie powstawania koncepcji witryny.

Przykłady

http://www.ogrodpremium.pl/
http://telmi.net.pl/
http://www.kredytmieszkaniowy.krakow.pl/

Koszt: od 1000 zł netto

3. Bardziej skomplikowane blogi i portale

Jeśli potrzebujecie Państwo bardziej specyficznych funkcjonalności, strony która ma posiadać wielu redaktorów, wyróżniać się funkcjonalnością, wyglądem polecamy nasz CMS.
Wykonamy dla Państwa na życzenie także stronę na systemie Wordpress, co da krótszy czas realizacji, ale jest mniej bezpieczne i wymaga abonamentu za aktualizację zabezpieczeń.

Przykłady

https://sfkp.pl/
https://www.pojednanie.net/
https://www.bractwokurkowerp.pl/

Koszt: od 1500 zł netto

4. Łatwe w pozycjonowaniu sklepy internetowe

Posiadamy własny autorski skrypt sklepu. Jest on zintegrowany z płatnościami online (PayU, dotpay) systemem paczkomatów i punktami odbioru Poczty Polskiej S.A.

Zastosowane w kodzie i mechanizmie sklepu rozwiązania kilkunastokrotnie zwiększają jego widoczność w wyszukiwarce Google.

Przykłady

https://www.witamin.pl/
https://www.studiofusion.pl/

Koszt: od 2000 zł netto