KRAJOWY INSTYTUT
SPOŁECZNO Gospodarczy

Tworzenie stron www - oferta

Tworzeniem stron zajmujemy się od ponad dekady.
Postęp technologiczny w branży jaki się przez ten czas dokonał jest ogromny. Pojawiły się pewne ułatwienia, ale i dodatkowe trudności i wymagania (np. responsywność).
Nowe technologie dają wprost nieograniczone możliwości ekspresji twórczej dla twórców stron. Przy tym wszystkim nie należy przesadzać z tzw. „wodotryskami”, by strona nie straciła na komunikatywności z jej użytkownikami.

Branża webmasterska jest nieustannie "psuta" przez ludzi, którzy nie mają pojęcia jak działa aplikacja internetowa, język JavascriptPHP, czy nawet prosty HTML. Korzystają w 100% z gotowych szablonów, nie bardzo potrafiąc je zmodyfikować. Strony przez nich stworzone często są niemożliwe do spozycjonowania, dla ich klientów często oznacza to stratę czasu i pieniędzy.
Tworzenie stron www, począwszy od powstania koncepcji, poprzez zmiany podczas wdrożenia, do publikacji w docelowym adresie, jest procesem żmudnym. Aby trafnie go wycenić i wyznaczyć czas pracy, należy posiadać sporą praktykę oraz, co nie bez znaczenia, kompetencje interpersonalne.
Dlatego zdecydowanie lepiej zaufać profesjonalistom.

Nasza firma oferuje najlepszą z możliwych relację ceny do jakości.
Potrafimy stworzyć standardową wizytówkę na darmowym szablonie, co zdecydowanie obniży Państwa koszty, jak i stworzyć od podstaw bardziej skomplikowaną witrynę, z przygotowaniem layoutu graficznego zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami Klienta.
Przygotowujemy strony korzystając z systemu WordPress, w przypadku bardziej specyficznych zleceń posługujemy się stworzonym przez nas systemem CMS.